Dlaczego UtuLeni?

Skoro tutaj zaglądasz to na pewno chcesz dowiedzieć się o Nas czegoś więcej. Opowiem trochę więcej o mnie i o mojej firmie. Mam na imię Lena, a marka UtuLeni powstała nie tylko z pasji do szycia i miłości do Maluszka ale także z chęci dbania o ich prawidłowy i bezpieczny rozwój, komfort snu i poczucie otaczającej Go miłości już od pierwszych dni życia.
UtuLeni to nie tylko ja - Lena, jest też Daria, która odpowiada za grafikę i prowadzenie naszych fanpage, Hania - nasza mała modelka, oraz Patryk nasz pomocnik od rzeczy ciężkich. Tworzymy rodzinę i siłę, która przepełnia firmę miłością.
Każdy materiał i wypełnienie jest starannie dobierane, wymagamy by tkaniny posiadały certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 bo produkty nim oznaczone są wolne od substancji szkodliwych, by wypełnienia były antyalergiczne i miały atesty Instytutu Higieny. Przez wiele miesięcy sprawdzani i weryfikowani byli zarówno dostawcy, tkaniny oraz wypełnienie.
W naszej pracowni z uwagą dbamy o każdy szczegół, produkty są ręcznie krojone, szyte i wypełniane. Cały czas wdrażamy nowe pomysły i rozwiązania, które ułatwią życie rodzica.
Naszą misją jest indywidualne podejście do KAŻDEGO klienta oraz spełnienie jego oczekiwań, w końcu jesteśmy ekspertami do tulenia i wiemy, że jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.

Komentarze

Popularne posty